Bireysel Emeklilik Sistemi
Bireysel Emeklilik Sigortası

Ürünlerimiz

Teklif Al

Haber & Etkinlikler

Trafik Kazalarında Milyonlarca Liralık Tazminat Ödeniyor.
Türkiyede her yıl meydana gelen kazalarda onlarca kişi yaralanıyor veya hayatını kaybediyor. Bu kaza...[...]
Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
Bugün 24 Kasım, Öğretmenler Günü. Yurdumuzun her yerinde görevlerini yerine getirmiş ve getirmekte ...[...]

Etiketler

Bireysel Emeklilik Sistemi

Bireysel Emeklilik  Sistemi (BES); 

Emeklilik günlerinizi rahat bir şekilde geçirmeniz için tasarlanmış bir tasarruf sistemidir. Emekliliğinizde alacağınız geliri arttırmak için yapabileceğiniz en yüksek katkı payı ödemesini yapmanız tavsiye edilir.  
 
Bireysel Emeklilik Sisteminde ödemiş olduğunuz katkı payları emeklilik planları dahilinde Emeklilik Yatırım Fonlarında değerlendirilmektedir. 

Emeklilik Fonları;

Riskli 
Orta Riskli
Az Riskli 


Olarak gruplandırılmışlardır ve bu gruplara ait yüzlerce farklı fon bulunmaktadır. Bu fonlar "BES" sisteminde yer alan insanların geleceğini emanet ettiği, riske atılmaması ve mutlaka korunması gereken birikimlerin değer kazanmasını sağlamaktadır. Bu noktada birikimi yatırıma dönüştürmek için uzman yardımı alınması çok önemlidir. Birikimleriniz doğru yönetildiğinde güven içinde ve hızla değer kazanabileceği gibi hatalı yönetilerek büyük zararlara dönüşebilmektedir. Bireysel Emeklilik Yasası gereği fonunuzu  yılda 6 kez değiştirebilirsiniz. 

Geleceğiniz için yapmış olduğunuz tasarruflarınızı sizi tatmin edecek yatırıma dönüştürmek, ülkenin ekonomik şartlarına göre size doğru fonları önermek bizim işimiz. Birikimlerinizin doğru yönetildiğiden emin olmak için bize ulaşın.